19. 07. 2021

V neděli 25. července do Zlína

Fotbalový ročník 2021/22 odstartuje Slavie v neděli 25.7. od 19:00 ve Zlíně, na který připravujeme autobusový výjezd. 

AKTUALIZACE 20.7. 16:45: Autobus do Zlína bude vypraven. Zbývají poslední 3 volná místa. Podrobnosti v článku.

Dlouho jsme na to čekali a je to konečně tady. První zápas Slavie, na který mohou opět fanoušci, byť s jistými omezeními, která jsou obvyklá pro účast na kulturních a sportovních akcích. tj. prokázání bezinfekčnosti a to buď platným PCR či antigenním testem, prodělanou nemocí COVID-19 nebo očkováním. Věříme, že většina fanoušků vyslyšela výzvu Slavie a podrobila se očkování a tak účast na zápase pro ně bude možná a zúčastníte se v hojném počtu. 

Dnešním dnem tedy spouštíme předběžnou registraci na autobusový výjezd do Zlína. Prosíme nečekejte, hlaste se hned. Pro vypravení busu je nutné přihlášení min. 15-20 osob. 

Cena vstupenky do sektoru hostí činí 120 Kč. Cenu autobusu zjišťujeme, předpokládáme 400-600 Kč/os. podle počtu přihlášených.

REGISTRACE NA VÝJEZD DO ZLÍNA

Průběžně budeme článek aktualizovat, tak jak bude i Slavia zveřejňovat informace k zápasu.

 

AKTUALIZACE 20.7. 16:45

Vstupenka v ceně 120 Kč je pro všechny přihlášené zajištěna.

Cena dopravy pro členy FK/OP činí 500 Kč pro nečleny 600 Kč. Placení probíhá převodem na účet FK 2100391829/2010, VS 210725 a do zprávy uveďte svoje jméno. Před zaplacením vyčkejte na potvrzení přihlášky. Platba musí být připsána na účet nejpozději v pátek 23.7. do 15:00 hodin!

Sraz na výjezd v 14:45 před stadionem v Edenu. Odjezd ihned po odbavení. 

 

 

Informace pro fanoušky do Zlína

Vstup do sektoru hostů

Do sektoru hostů je přístup ulicí Vývoz vedoucí nad severní tribunou. Sektor hostů F se nachází na kraji této tribuny a má kvůli epidemiologickým opatřením kapacitu 250 míst. Stadion se otevírá v 17:30.

S ohledem na aktuální opatření je třeba při vstupu do sektoru předložit potvrzení o bezinfekčnosti (ideálně vytisknutým potvrzením). Splnění podmínek bezinfekčnosti se prokazuje:

  • osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV- 2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování, že u očkování uplynulo:
    • od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo
    • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, nebo
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem