25. 07. 2021

Druhý zápas Slavie a výjezd do Teplic

Ve svém druhém zápase sezóny se Slavia představí v pátek 30. července od 19:00 v Teplicích. Fanklub vypravuje na zápas autobus.

Aktualizace 29.7. 18:30 - Upřesněn čas srazu/odjezdu.

Teplická Stínadla nabízí i přes proti epidemická opatření dostatečnou kapacitu. Věříme, že na zápas si najde cestu početná skupina fanoušků Slavie a vytvoří na stadionu červenobílé peklo. Ideální možností, jak se na zápas dostat je autobusem Fanklubu, který vás odveze z Edenu až na Stínadla a zpět a součástí výjezdu je i vstupenka na zápas. Přihlaste se a pojeďte, ať nás jsou v Teplicích tisíce.

 

Na výjezd Faknlubu je možné se přihlásit online přes REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ nebo osobně v sekretariátu Fanklubu (otevírací doba), kde můžete výjezd rovnou zaplatit.

Cena výjezdu včetně vstupenky činí pro členy FK/OP 300 Kč a pro nečleny 400 Kč. Pokud máte vstupenku vlastní, je možné se přihlásit pouze za cenu dopravy, která činí pro členy FK/OP 190 Kč a pro nečleny 290 Kč. 

Placení probíhá převodem na účet FK 2100391829/2010, VS 210730 a do zprávy uveďte svoje jméno. Platba musí být připsána na účet nejpozději ve čtvrtek 29.7. do 15:00 hodin! Případně můžete zaplatit v hotovosti v sekretariátu Fanklubu, kde se lze rovnou i přihlásit.

Sraz na výjezd v 16:30 před stadionem v Edenu. Odjezd ihned po odbavení. V případě, že chcete nastoupit na jiném místě, než v Praze Edenu, uveďte to do registračního formuláře. Konkrétní místo a čas si pak domluvíte se stewardem výjezdu.

Vyplněním přihlášky a zaplacením výjezdu souhlasí cestující s přepravním řádem Fanklubu a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen obecné nařízení či GDPR).

 

Informace pro fanoušky do Teplic

Nezapomeňte si také důkladně prostudovat informace k zápasu, které vydala Slavia a která se týkají bezpečnostních či hygienických nařízení včetně podmínek vstupu na stadion.

 

Registrační formulář na výjezd do Teplic

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem