03. 09. 2021

Pomoc Fanklubu pro Jakoubka Jandu!

Fanklub SK Slavia Praha věnuje 10.000,- Kč pro malého Jakoubka Jandu, který utrpěl vážný úraz a potřebuje dlouhodobou a nákladnou rehabilitaci.

Více o příběhu malého Jakoubka Jandy se můžete dočíst na stránkách Slavie nebo přímo na Jakoubkových stránkách www.projakoubka.cz, kde je zveřejněn celý příběh malého bojovníka spolu s dalšími informacemi o jeho aktuálním zdravotním stavu a o možnostech konkrétní pomoci.

Pokud by chtěl přispět kdokoliv z vás jakoukoliv částkou, můžete tak učinit na účet 2362424002/5500. Přispět můžete i v charitativní online dražbě dresů, ve které můžete získat podepsaný dres Petra Jandy, Davida a Karla Jarolíma, Patrika Schicka nebo čestné permanentky Slavie na letošní sezonu.

V neposlední řadě můžete přispět svou osobní účastí na charitativním dni pro Jakoubka, který se uskuteční sobotu 4. září se ve Strakonicích na stadionu Na Křemelce a jehož hlavní částí je exhibiční fotbalový zápas, ve kterém proti sobě nastoupí mistrovský tým Slavie ze sezony 2007/2008 a tým Petra Jandy. Můžete se těšit na řadu osobností nedávné nejen slávistické historie. Na místě bude i bohatý doprovodný program nejen pro děti. O poločase hlavního zápasu proběhne dražba dresů a po skočení zápasu autogramiáda. Veškerý výtěžek z akce bude věnován na konto dvouletého Jakoubka Jandy. Více o charitativním zápase najdete zde: https://www.odborpratel.cz/pro-jakoubka/

Děkujeme za jakoukoliv formu podpory! 

Pomáhejte společně s námi!

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem