17. 09. 2021

Autobusem Fanklubu na Feyenoord!

Fanklub SK Slavia Praha ve spolupráci s CK Czech Sport Travel připravil zájezd do Rotterdamu na zápas 2. kola Evropské konferenční ligy Feyenoord – Slavia.

Po roční odmlce mohou fanoušci hostí opět vycestovat za svými miláčky a podpořit je v zápasech evropských pohárů, čehož jsme byli svědky hned v prvním kole, kdy Union Berlín přijelo podpořit do Prahy kolem dvou tisíc fanoušků. Stejnou možnost mají nyní i slávisté, kteří mohou doprovodit svou Slavii v rámci druhého kola EKL do druhého největšího města Holandska Rotterdamu, kde se střetne s místním Feyenoordem.

Pojeďte s námi na zápas autobusem Fanklubu, který vypravujeme společně s CK Czech Sport Travel. Přihlásit na zájezd se můžete ode dneška, avšak stejně jako při koupi samotné vstupenky, tak i u zájezdu mají přednost permanenkáři Slavie, členové Fanklubu nebo Odboru přátel. Pokud se kapacita zájezdu nenaplní, bude od 23. září spuštěn volný prodej i pro ostatní slávisty.

 

Autobusový výjezd  termín přihlášení Cena

permanentkář Slavie, člen FK/OP

od 17.9. 3.290,- Kč

nečlen (volný prodej)

od 23.9. 3.640,- Kč

Cena zájezdu obsahuje komplexní cestovní pojištění, služby delegáta, vstupenka na zápas, doprava.

 

Přihlašování probíhá přímo u CK Czech Sport Travel, kde současně najdete i podrobné informace k zájezdu

 

 

POZOR. Důrazně upozorňujeme, nezapomeňte si přečíst veškerá hygienická opatření jak pro vycestování, samotný pobyt v Holandsku a Rotterdamu, tak i při návratu zpět do Česka.

Souhrnné informace o prodeji vstupenek, výjezdech či hygienických opatřeních

Doporučujeme sledovat aktuální podmínky platné pro vstup na území Nizozemska na stránkách www.mzcr.cz.

Aktuální podmínky vstupu do Nizozemska či návratu do ČR 

 

 

 

 

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem