15. 10. 2021

Vstupenky a bus do Českých Budějovic

Po reprezentační přestávce čeká předposlední říjnovou neděli Slavii zápas v Českých Budějovicích, na který vypravuje Fanklub autobus. Pojeďte s ními podpořit sešívané do města s Černou věží.

AKTUALIZACE 17.10.: Postup přihlášení na výjezd, koupě samostatné vstupenky.

  1. Pro přihlášení na výjezd resp. zakoupení vstupenky, je nutné se nejprve přihlásit do svého uživatelského účtu.
  2. Uživatelský účet není vázán na členství, vytvořit účet si může i nečlen.
  3. Samostatnou vstupenku lze koupit v počtu 1 osoba = 1 vstupenka.

 

Na výjezd Faknlubu je možné se přihlásit, resp. zakoupit vstupenku lze online přes ESHOP nebo osobně v sekretariátu Fanklubu (otevírací doba), kde můžete výjezd rovnou zaplatit.

Cena výjezdu včetně vstupenky činí pro členy FK/OP 600 Kč a pro nečleny 700 Kč. Vstupenka v ceně 300 Kč je pro všechny včasně přihlášené zajištěna. Pokud máte vstupenku vlastní, je možné se přihlásit pouze za cenu dopravy, která činí pro členy FK/OP 300 Kč a pro nečleny 400 Kč. 
Pro přihlášení/zakoupení výjezdu je nutno se přihlásit na web. Členům Fanklubu se cena FK/OP přenastaví automaticky, členové OP musí zadat při nákupu slevový kupón, který zašleme na vyžádání.

Placení probíhá přímo při nákupu přes eshop online kartou nebo převodem. Při platbě převodem upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet nejpozději ve čtvrtek 21.10. do 15:00 hodin! Případně můžete zaplatit v hotovosti v sekretariátu Fanklubu, kde se lze rovnou i přihlásit.

Sraz na výjezd v 12:30 před stadionem v Edenu. Odjezd ihned po odbavení. 

Zakoupením výjezdu/vstupenky souhlasí kupijící s přepravním řádem Fanklubu a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen obecné nařízení či GDPR).

 

Souhrnné informace k zápasu najdete na webu Slavie Informace pro fanoušky do Budějovic.

 


Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem