03. 01. 2022

Vědomostní kvíz 2022 - 1.kolo, výsledky

Na úvod nového roku jsme pro Vás připravili vědomostní kvíz. Můžete si tak nejen ověřit znalosti o fotbalu a historii Slavie, ale i českém či světovém fotbalu. Pro nejlepší z vás máme připraveno několik hodnotných ale i menších cen.

Termín

Soutěž trvá pět týdnů - od pondělí 3. ledna do pátku 4. února 2022. Výsledky budou zveřejněny v pondělí 7. února 2022. Na začátku týdne (v pondělí) bude zveřejněn formulář se soutěžními otázkami, k jehož vyplnění mají soutěžící čas do pátku do 23:59 téhož týdne. Výsledky daného kola budou zveřejněny současně s otázkami kola následujícího (za formulářem, dole na konci stránky).

Kola soutěže (možnost vyplňení formulářů):

  1. KOLO 3. – 7. ledna 2022
  2. KOLO 10. – 15. ledna 2022
  3. KOLO 17. – 21. ledna 2022
  4. KOLO 24. – 28. ledna 2022
  5. KOLO 31. ledna – 4. února 2022

Ceny

Ceny do soutěže věnovaly partneři Fanklubu. Hlavními cenami jsou autobusový zájezd od společnosti Czech Sport Travel a značkové hodinky od společnosti QuickTime. Další věcné ceny věnovaly společnosti BikeRanch, O´Neal a KatalogHer.cz. Drobné ceny do soutěže věnoval i Fanklub a Slavia.

Systém

V soutěži bude minimálně 25 soutěžních otázek (každý týden 5), případně i otázky bonusové. V minulých letech jste totiž byli velmi pečliví a souboje o výhru jsou stále napínavější a těsnější.

Hlavní cenu vyhraje soutěžící, který v součtu získá nejvíce správných odpovědí. V případě více soutěžících se stejným počtem správných odpovědí budou rozhodovat doplňující podotázky, a pokud ani ty neurčí vítěze, bude rozhodnuto losem.

Pro ty z vás, kteří se zapojí až během soutěže, resp. nezúčastní se všech pěti kol, je připraveno několik další drobných cen. Vyhrát tak může každý.

Každý soutěžící může soutěžit pouze jednou, tzn. z jedné e-mailové adresy může být odeslána pouze jedna odpověď s jedním jménem, příjmením a telefonním číslem soutěžícího. V případě, že bude zaznamenáno podvodné jednání, nedodržení nebo porušení stanovených podmínek soutěže, bude soutěžící vyřazen.

Kontaktní email soutez@slavista.cz

Právní upozornění

Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí se zpracováním odeslaných údajů. Ty nebudou poskytnuty žádné třetí straně a poslouží pouze jako kontakt pro případnou výhru. Na žádost soutěžících mohou být jejich data po soutěži vymazána. Jméno a příjmení výherce bude zveřejněno na webu a na profilech na sociálních sítích Fanklubu.

Na výhru není právní nárok. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno. Výhru nelze vyplatit v hotovosti, ani vyměňovat za jiná plnění. Nárok na výhru nelze převést na jinou osobu. Fanklub si vyhrazuje právo pravidla soutěže jednostranně měnit, a to i bez předchozího upozornění nebo soutěž kdykoli ukončit.

Fanklub neodpovídá za nedoručení oznámení o výhře v případě změny telefonního čísla/e-mailové adresy nebo jejich nesprávného uvedení při registraci do soutěže nebo z důvodů ležících na straně příslušného poskytovatele služeb či z jiných důvodů, které neleží na jeho straně. Taktéž Fanklub neodpovídá za nedoručení výhry, v případě nesprávně uvedené poštovní adresy, na kterou mu má být výhra zaslána.

Nárok na výhru zaniká, pokud si soutěžící výhru nepřevezme do jednoho měsíce od vyhlášení výsledků, resp. pokud do jednoho měsíce od vyhlášení výsledků či výzvy neposkytne Fanklubu platnou poštovní adresu, na kterou mu má být výhra zaslána.

 

Výsledky 1. kola

1) Ve kterém roce odehráli fotbalisté Slavie vůbec první oficiální zápas?
a) 1892
b) 1893
c) 1896 (25.3.1896)
d) 1899

2) Kolikrát se stal legendární Pepi Bican v dresu Slavie králem ligových kanonýrů?
a) 9x
b) 10x (10x za Slavii + 1x za Rapid Víden a 1x za Vítkovice)
c) 11x
d) 12x

3) Po které legendě Slavie je pojmenovaná hlavní tribuna fotbalového stadionu  Slavie v Edenu?
a) Františku Veselému
b) Pepu Bicanovi
c) Františku Pláničkovi
d) Johnu Maddenovi

4) Ze které země pochází obránce Slavie Aiham Ousou?
a) Dánsko
b) Turecko
c) Irák
d) Švédsko

5) Do kterého zahraničního klubu přestoupil ze Slavie Vladimír Šmicer?
a) Spartak Moskva
b) Girondins Bordeaux
c) RC Lens (v roce 1996)
d) FC Liverpool

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem

Sledujte další zprávy