05. 03. 2022

Autobusem Fanklubu na zápas s Libercem

Po domácím utkání s LASK Linz čeká Slavii dne 13.3.2022 v 15:00 venkovní zápas s Libercem, na který vypravuje Fanklub autobus. Pojeďte s námi podpořit sešívané a zajistit tak tři důležité body v ligové tabulce!

  1. Pro přihlášení na výjezd, je nutné se nejprve přihlásit do svého uživatelského účtu.
  2. Uživatelský účet není vázán na členství, vytvořit účet si může i nečlen.
  3. Na jeden uživatelský profil lze zakoupit jeden výjezd.

 

Na výjezd Faknlubu je možné se přihlásit online přes ESHOP nebo osobně v sekretariátu Fanklubu (otevírací doba), kde můžete výjezd rovnou zaplatit.

Cena výjezdu činí pro členy FK/OP 200 Kč a pro nečleny 250 Kč.  Pro přihlášení/zakoupení výjezdu je nutno se přihlásit na web. Členům Fanklubu se cena FK/OP přenastaví automaticky, členové OP musí zadat při nákupu slevový kupón, který získají na mailu sekretariat@slavista.cz nabo v SZ na facebooku.

Vstupenka není součástí výjezdu, každý si jí zajistí individuálně. Vstupenky do sektorů určených pro naše fanoušky (Západní A-F) jsou již v prodeji zde v článku anebo v předprodejní síti Ticketlive.

 

Placení probíhá přímo při nákupu přes eshop online kartou nebo převodem. Při platbě převodem upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet nejpozději ve čtvrtek 20.3. do 15:00 hodin! Případně můžete zaplatit v hotovosti v sekretariátu Fanklubu, kde se lze rovnou i přihlásit.

Odjezd na výjezd ve 12:30 před stadionem v Edenu. Sraz 15 minut před odjezdem. 

Zakoupením výjezdu/vstupenky souhlasí kupijící s přepravním řádem Fanklubu a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen obecné nařízení či GDPR).

 

Souhrnné informace k zápasu najdete na webu Slavie Informace pro fanoušky do Liberce.

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem

Sledujte další zprávy