09. 03. 2022

Vstupenky a doprava na zápas LASK Linz - Slavia Praha

Od dnešního dne je možné se přihlásit do autobusu Fanklubu na odvetný zápas osmifinále Evropské konferenční ligy Lask Linz – Slavia Praha. Členové Fanklubu mohou také zakoupit samostatnou vstupenku.

  1. Pro přihlášení do autobusu nebo zakoupení samostatné vstupenky či dopravy, je nutné se nejprve přihlásit do svého uživatelského účtu.
  2. Uživatelský účet není vázán na členství, vytvořit účet si může i nečlen.
  3. Na jeden uživatelský profil lze zakoupit jeden výjezd, vstupenku či samostatnou dopravu.

 

Celkové množství vstupek, které Fanklub obdržel, jsme rozdělili na dvě části. Jedna část je určena pro členy Fanklubu cestující po vlastní ose a druhá část pro cestující autobusem Fanklubu.

V případě, že jste si již vstupenku koupili a nemáte se jak na zápas dostat, nabízíme i zakoupení samostatné dopravy na zápas.

 

Doprava se vstupenkou 2000 Kč
Samostatná vstupenka 1020 Kč
Doprava bez vstupenky 1000 Kč

 

Přihlášení/nákup probíhá online přes ESHOP nebo osobně v sekretariátu Fanklubu (otevírací doba), kde můžete rovnou zaplatit. Pro přihlášení/zakoupení je nutno se přihlásit na web. Členům Fanklubu se cena FK/OP přenastaví automaticky, členové OP musí zadat při nákupu slevový kupón, který získají na mailu sekretariat@slavista.cz nabo v SZ na facebooku.

Placení probíhá přímo při nákupu přes eshop online kartou nebo převodem. Při platbě převodem upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet do 24 hodin od přihlášení – vytvoření objednávky, v opačném případě bude objednávka stornována! Případně můžete zaplatit v hotovosti v sekretariátu Fanklubu, kde se lze rovnou i přihlásit.

 

Odjezd autobusu v dopoledních hodinách od stadionu Eden. Přesný čas bude upřesněn, sledujte náš web.

Návrat ihned po konci zápasu, příjezd do Prahy v ranních hodinách.

 

Zakoupením výjezdu/vstupenky souhlasí kupijící s přepravním řádem Fanklubu a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen obecné nařízení či GDPR).

 

Souhrnné informace k zápasu najdete na webu Slavie Informace pro fanoušky na venkovní zápas s Lincem

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem

Sledujte další zprávy