26. 03. 2022

Autobus na Plzeň a vstupenky pro členy Fanklubu

V neděli 3. dubna čeká Slavii souboj o první místo s dosud vedoucí Plzní. V hledišti bude potřeba maximální podpora, a proto Fanklub vypravuje autobus na zápas.

  1. Pro zakoupení výjezdu nebo samostatné vstupenky, je nutné se nejprve přihlásit do svého uživatelského účtu na webu Fankubu.
  2. Uživatelský účet není vázán na členství, vytvořit účet si může i nečlen.
  3. Na jeden uživatelský profil lze zakoupit jeden výjezd/vstupenku.

 

Cena výjezdu včetně vstupenky činí 750 Kč. Výjezd je určen pouze pro členy Fanklubu. V případě, že se nenaplní kapacita busu, bude možnost přihlášení i pro nečleny.

Odjezd na výjezd v 16:00 před stadionem v Edenu. Sraz 15 minut před odjezdem. 

Členové Fanklubu mohou také zakoupit samostatnou vstupenku v ceně 350 Kč.

 

Přihlášení a platba výjezdu/vstupenky probíhá online přes ESHOPPři platbě převodem upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet do 24 hodin od přihlášení – vytvoření objednávky, v opačném případě bude objednávka stornována!

Případně můžete zaplatit v hotovosti v sekretariátu Fanklubu, kde lze i přihlásit výjezd/zakoupit vstupenku. Sekretariát je ze zdravotních důvodů otevřen pouze v pondělí 28.3. 12-18 hodin.

 

Zakoupením výjezdu/vstupenky souhlasí kupijící s přepravním řádem Fanklubu a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen obecné nařízení či GDPR).

 

Souhrnné informace k zápasu najdete na webu Slavie Informace pro fanoušky do Plzně.

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem

Sledujte další zprávy