29. 03. 2022

Autobus a vstupenky na zápas Feyenoord - Slavia

Fanklub Slavie vypravuje autobus na zápas čtvrtfinále Evropské konferenční ligy Feyenoord Rotterdam - Slavia Praha, který se odehraje ve čtvrtek 7. dubna od 18:45 na stadionu De Kuip.

  1. Pro zakoupení výjezdu nebo samostatné vstupenky, je nutné se nejprve přihlásit do svého uživatelského účtu na webu Fankubu.
  2. Uživatelský účet není vázán na členství, vytvořit účet si může i nečlen.
  3. Na jeden uživatelský profil lze zakoupit jeden výjezd/vstupenku.

 

 

 člen FK/OP
a permanentkář Slavie

nečlen
Doprava se vstupenkou

3070 Kč

3470 Kč

Samostatná vstupenka 870 Kč
Doprava bez vstupenky

2200 Kč

2600 Kč

 

Odjezd autobusu ve středu 6.4. ve 20:00 hodin od stadionu Eden (parkoviště u vstupu 1). Sraz 15 minut před odjezdem. Návrat ihned po konci zápasu, příjezd do Prahy v pátel v dopoledních hodinách.

 

Přihlášení/nákup probíhá probíhá online přes ESHOPPři platbě převodem upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet do 24 hodin od přihlášení – vytvoření objednávky, v opačném případě bude objednávka stornována!

Členům Fanklubu se zlevněná cena nastaví automaticky po přihlášení do profilu, členové OP a permanentkáři musí zadat při nákupu slevový kupón, který získají na mailu sekretariat@slavista.cz nabo v SZ na facebooku.

Případně můžete zaplatit v hotovosti v sekretariátu Fanklubu, kde lze i přihlásit výjezd/zakoupit vstupenku. Otevírací doba sekretariátu pondělí 4.4. 15-18 hod. a úterý 5.4. 9-12 hod.

 

Zakoupením výjezdu/vstupenky souhlasí kupijící s přepravním řádem Fanklubu a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen obecné nařízení či GDPR).

 

Souhrnné informace k zápasu najdete na webu Slavie Informace pro fanoušky na čtvrtfinále do Rotterdamu

 

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem

Sledujte další zprávy