11. 04. 2022

Autobusem Fanklubu na zápas s Jabloncem

Po domácím utkání s Feyenoordem Rotterdam čeká Slavii předposlední zápas základní skupiny Fortuna ligy, a to dne 17.4.2022 v 17 hodin s Jabloncem, na který vypravuje Fanklub autobus. Pojeďte s námi podpořit sešívané v jejich cestě za titulem a zajistit tak tři důležité body v ligové tabulce před nadstavbou!

  1. Pro přihlášení na výjezd, je nutné se nejprve přihlásit do svého uživatelského účtu.
  2. Uživatelský účet není vázán na členství, vytvořit účet si může i nečlen.
  3. Na jeden uživatelský profil lze zakoupit jeden výjezd.

 

Cena výjezdu činí pro členy FK/OP 250 Kč a pro nečleny 300 Kč. 

Přihlášení/nákup probíhá online přes ESHOPPři platbě převodem upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet do 24 hodin od přihlášení – vytvoření objednávky, v opačném případě bude objednávka stornována!

Členům Fanklubu se zlevněná cena nastaví automaticky po přihlášení do profilu, členové OP a musí zadat při nákupu slevový kupón, který získají na mailu sekretariat@slavista.cz nebo v SZ na facebooku.

Případně můžete zaplatit v hotovosti v sekretariátu Fanklubu, kde lze i výjezd přihlásit. Z důvodu nemoci je sekretariát v pondělí 11.4. a úterý 12.4. uzavřen. Pokud to bude možné, bude otevřeno ve čtvrtek před zápasem s Feyenoordem - přesný čas zveřejníme na webu a facebooku.

Vstupenka není součástí výjezdu, každý si jí zajistí individuálně. Pro fanoušky Slavie je k dispozici celá jižní tribuna (Tribuna C, kapacita 1500 míst). Cena za lístek je 200 korun a v prodeji jsou online zde. Kupujte vstupenky do sektorů VH a do žlutých sektorů (Tribuna C - sektory A až D).

Odjezd autobusu v 15:00 hodin od stadionu Eden (parkoviště u vstupu 1). Sraz 15 minut před odjezdem.

 

Zakoupením výjezdu/vstupenky souhlasí kupijící s přepravním řádem Fanklubu a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen obecné nařízení či GDPR).

 

Souhrnné informace k zápasu najdete na webu Slavie Informace pro fanoušky do Jablonce.

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem