21. 04. 2022

První kolo nadstavby - výjezd za zápas proti Hradci Králové

Slavia odstartuje nadstavbu Fortuna ligy v neděli 24.4. od 19 hodin v Mladé Boleslavi proti Hradci Králové. Na prvním místě držíme jednobodový náskok, bude tak důležitý každý zápas a zisk plného počtu bodů.

Slavia potřebuje maximální podporu, pojeďte na zápas a vytvořme červenobílé domácí prostředí i ve venkovním zápase!!!

 

  1. Pro přihlášení na výjezd, je nutné se nejprve přihlásit do svého uživatelského účtu.
  2. Uživatelský účet není vázán na členství, vytvořit účet si může i nečlen.
  3. Na jeden uživatelský profil lze zakoupit jeden výjezd.

 

AKTUALIZACE 23.4. 20:00 hod.: V autobusu zbývají poslední 2 místa. Přihlášení možné při nástupu u busu a platba stewardovi v hotovosti 250 Kč.

 

Cena výjezdu činí pro členy FK/OP 200 Kč a pro nečleny 250 Kč. Výjezd je určen přednostně pro členy Fanklubu. V případě, že se během čtvrtka nenaplní kapacita busu, bude od pátku možnost přihlášení i pro nečleny.

Přihlášení probíhá pouze online přes ESHOPPři platbě převodem upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet do 24 hodin od přihlášení – vytvoření objednávky, v opačném případě bude objednávka stornována!

Členům Fanklubu se zlevněná cena nastaví automaticky po přihlášení do profilu, členové OP a musí zadat při nákupu slevový kupón, který získají na mailu sekretariat@slavista.cz nebo v SZ na facebooku.

Odjezd autobusu v 17:00 hodin od stadionu Eden (parkoviště u vstupu 1). Sraz 15 minut před odjezdem.

Vstupenka není součástí výjezdu, každý si jí zajistí individuálně.
Vstupenky do sektoru hostí (primárně sektory N, M a L) jsou v prodeji online a budou v prodeji i na místě v den zápasu. Vstupenky kupujte zde. Cena vstupenky je 120 Kč.
Pro rodiny s dětmi lze kupovat vstupenky do sektorů vedle sektoru hostí (tedy sektory K, J, I a H). Při vstupu na stadion do těchto sektorů prosíme uschovejte klubové symboly a vyndejte si je až v sektoru. 

 

Zakoupením výjezdu/vstupenky souhlasí kupijící s přepravním řádem Fanklubu a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen obecné nařízení či GDPR).

 

Souhrnné informace k zápasu najdete na webu Slavie Informace pro fanoušky na zápas s Hradcem Králové.

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem