24. 04. 2022

Grafická soutěž o dres Slavie

S jarem přichází i tradiční grafická soutěž Fankubu o nejlepší návrh podoby členské kartičky na nadcházející sezonu 2022/2023. Pro vítěze celé soutěže, kterého určí v hlasování sami fanoušci, je opět připraven slávistický dres a zkrátka nepřijdou ani další finalisté, které potěšíme drobnými suvenýry.

Soutěž probíhá pravidelně již více než deset let a každý rok dorazilo mnoho zajímavých a originálních nápadů. Bohužel ale, také se velmi často opakovaly motivy, kdy na pozadí je použit stadion, slavící fanoušci či hráči Slavie. Myslíme si, že mezi slávisty je plno šikovných grafiků, kteří zvládnou daleko více, než jen ke známému pozadí přidat text.

Proto jsme již od minulého ročníku 2021/22 rozhodli, že není v grafickém návrhu povoleno použít motiv stadionu (jakéhokoli konkrétního i fiktivního) včetně pohledu na fanoušky, či hráče Slavie, ze kterého by se daly identifikovat jednotlivé osoby. Použití takové fotografie, není povoleno ani za předpokladu, že bude znemožněna identifikace jednotlivých osob (rozmazání apod.).

Věříme, že i přes toto omezení, či právě díky němu, dorazí nespočet krásných návrhů.

Upozorňujeme, že kartičky jsou od sezony 2019/20 plastové (jako platební karta) a je tak nutno striktně dodržet podmínky, jakým způsobem zpracovat grafické návrhy (tj. použít grafický program) a v jaké podobě je nutno návrhy poslat (tj. zaslané formáty).

Mějte také prosím na paměti, že motiv by měl reprezentovat držitele (člena), Fanklub i samotnou Slavii, například vztahující se k letošnímu výročí 130 let od založení našeho klubu. Proto, ze soutěže budou taktéž vyloučeny všechny návrhy, které jdou proti dobrým mravům a historii našeho klubu, vyjádření protizákonná, politická apod. Potřeba je myslet i na autorská a osobnostní práva používaných podkladů (obrázků apod.), tak aby nedošlo k jejich porušení. Viz podrobné podmínky a pravidla soutěže.

Těšíme se na vaše návrhy a přejeme vám hodně štěstí, nápadů a originality při jejich tvorbě.

Váš Fanklub

Podrobné informace o soutěži včetně termínů najdete na stránce karta.slavista.cz

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem