02. 06. 2022

Vyberte motiv členské karty Fanklubu na sezonu 2022/23 - VÝSLEDKY

Fotbalová sezona 2021/22 je minulostí a je pomalu nutné se připravovat na novou sezonu 2022/23. Jako obvykle i letos je prvním krokem vybrat motiv členské kartičky pro nadcházející sezonu kdy tento úkol svěřujeme opět vám – fanouškům Slavie.

Dnešním dnem spouštíme hlasování o podobu členské karty Fanklubu na sezonu 2022/23.

AKTUALIZACE 10.6.: VÝSLEDKY SOUTĚŽE

Bohužel hlasování o motiv členské karty Fanklubu na sezonu 22/23 bylo z důvodu manipulace s hlasováním ukončeno. Motiv karty pro novou sezonu vybrali v interním hlasování členové výboru a kontrolní komise Fanklubu, kteří zvolili návrh č. 2, jehož autorem je pan Zdeněk Hruška.

Vítězi gratulujeme, v nejbližších dnech se s ním spojíme a předáme hlavní cenu - dres Slavie. Děkujeme i ostatním soutěžícím za účast v soutěži, kteří od nás obdrží drobné suvenýry.

 

 

 

V letošním roce dorazily do soutěže 4 návrhy. Který z nich však bude použit na členské kartě Fanklubu v příští sezoně záleží již na vás – fanoušcích Slavie, kterému návrhu dáte nejvíce hlasů.

Hlasovat můžete do úterý 21. června 2022 na stránce www.karta.slavista.cz prostřednictvím hlasovací ankety umístěné na stránce. Vítězný návrh bude zveřejněn ihned po skončení hlasování.

Věříme, že se nebudou opakovat pokusy o manipuloci, jako tomu bývalo v minulosti a hlasování bude probíhat čestně a v duchu fair-play. Hlasování budeme průběžně sledovat a v případě, že bychom zaznamenali pokus o manipulaci, může být soutěž ukončena a vítězný návrh vybrán jiným způsobem než hlasováním fanoušků.

Autor vítězného návrhu získá nejkrásnější fotbalový dres, tj. slávistický! Drobné ceny budou připraveny i pro ostatní finalisty.

Hlasujte, hlasujte, hlasujte!

Hlasování probíhá na adrese karta.slavista.cz

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem