08. 08. 2022

Přihláška na výjezd Raków Częstochowa/Spartak Trnava - Slavia

Slavii sice čeká ještě odveta zápasu s Panathinaikos, nicméně pro případ postupu přes řecký klub, již teď připravujeme výjezd na další předkolo EKL.

V případě postupu přes Panathinaikos čeká Slavii ve čtvrtek 18.8. zápas proti vítězi střetnutí Raków Częstochowa/Spartak Trnava (první zápas vyhrál polský klub 2:0). Zápasy proti oběma soupeřům budou však velmi rizikové, zejména pak v Polsku, kde je jednak malý sektor pro fanoušky hostí (á 300 míst) a je zde reálné nebezpečí z napadení slávistických příznivců, a proto fanouškovské organizace ve spolupráci se Slavií připravují společný výjezd na případný zápas se striktními pravidly!


1. V případě zápasu proti Rakówu se připravuje společný vlakový výjezd. Jiná/individuální možnost dopravy na zápas pravděpodobně nebude možná. Navíc sektor pro hosty v Rakówě bude pravděpodobně vyhrazen jen pro TS. Pro členy FK/OP by měla být místa mimo sektor pro hosty.


2. V případě zápasu proti Trnavě je v jednání také společný vlakový výjezd, ale není vyloučena i doprava busem.


Na základě výše uvedeného se musí zájemci o výjezd ať již do Rakówa či Trnavy přihlásit do soboty 13.8. pomocí REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE. Kdo nebude přihlášen, nebude se moci výjezdu zúčastnit!

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem