10. 09. 2022

Vstupenky a výjezd do Plzně

Klíčové utkání je tu! Devátý zápas aktuálního ročníku ligy Slavia odehraje v neděli 18.9.2022 od 19:00 v Plzni. I na tento zápas Fanklub vypravuje autobus. Součástí výjezdu je vstupenka. Pojeďte s námi podpořit Slávisty v tomto náročném souboji.

Fanklub obdržel na atraktivní zápas proti Viktorii Plzeň omezené množství vstupenek do sektoru hostí, které jsou přednostně pro členy Fanklubu. Ti si mohou koupit samostatnou vstupenku nebo se přihlásit na výjezd.

 


Vstupenka na zápas

Cena vstupenky je 350 Kč.

V první fázi prodeje vstupenek mají předkupní právo pouze členové Fanklubu z plzeňska a okolí. V další fázi budou moci samostatnou vstupenku koupit ostatní členové Fanklubu. Pokud se lístky nevyprodají, budou uvolněny do volného prodeje.  

Pro nákup vstupenky je nutné vyplnit REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, na základě kterého bude vstupenka potvrzena a odeslány platební údaje.

AKTUALIZACE 14.9.: Nákup a platba vstupenky probíhá online přes WEB.

Harmonogram prodeje vstupenek

zahájení

ukončení

pro koho

11.9. 0:00

13.9. 24:00

členové Fanklubu z plzeňska a okolí

14.9. 0:00

15.9. 24:00

ostatní členové Fanklubu

16.9. 0:00

 

volný prodej

 


Autobusový výjezd

Pro všechny účastníky výjezdu je zajištěna vstupenka!!! Je však možné zakoupit i samostatnou dopravu, ale bez vstupenky.

Obdobně jako u prodeje lístků, tak i u výjezdu bude  v první fázi možné přihlášení pouze pro členy Fanklubu. V případě, že se nenaplní kapacita busu, budou místa uvolněna do volného prodeje.

Přihlášení na výjezd je možné obvyklým způsobem, a to online přes WEB nebo osobně v sekretatiátu Fanklubu, který je ze zdravotních důvodů otevřen jen v neděli a čtvrtek před zápasem s Č. Budějovicemi, resp. Ballkani.

Harmonogram přihlašování na výjezd

zahájení

ukončení

pro koho

11.9. 0:00

15.9. 24:00

členové Fanklubu

16.9. 0:00

 

volný prodej

 

Cena výjezdu včetně vstupenky činí 700 Kč. Výjezd je určen pouze pro členy Fanklubu. V případě, že se nenaplní kapacita busu, bude možnost přihlášení i pro nečleny.

Odjezd na výjezd v 16:00 před stadionem v Edenu. Sraz 15 minut před odjezdem. 

Přihlášení a platba probíhá online přes WEBPři platbě převodem upozorňujeme, že platba musí být připsána na účet do 24 hodin od přihlášení – vytvoření objednávky, v opačném případě bude objednávka stornována!

Případně můžete zaplatit v hotovosti v sekretariátu Fanklubu, kde se můžete případně i přihlásit. Sekretariát je ze zdravotních důvodů otevřen pouze v neděli 11.9. před zápasem s Českými Budějovicemi v době 17:30-18:30 hodin a ve čtvrtek 15.9. před zápasem s Ballkani v době 16:00-17:00 hodin. 

 

Souhrnné informace k zápasu najdete na webu Slavie Informace pro fanoušky do Plzně. 

 

Online nákup na webu Fanklubu

  1. Pro online nákup, je nutné se nejprve přihlásit do svého uživatelského účtu na webu Fankubu.
  2. Uživatelský účet není vázán na členství, vytvořit účet si může i nečlen.
  3. Na jeden uživatelský profil lze zakoupit jeden výjezd/vstupenku.

Zakoupením výjezdu/vstupenky souhlasí kupijící s přepravním řádem Fanklubu a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen obecné nařízení či GDPR).

 

 

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem

Sledujte další zprávy