07. 10. 2022

Do Olomouce vlakem se vstupenkou za polovic!

V neděli 9. října zavítá Slavia na Hanou, kde se od 19 hodin střetne se Sigmou Olomouc. Na zápas vyrážíme všichni společně vlakem. Členové Fanklubu mohou získat vstupenku za polovinu.

Vlak

Odjezd z Prahy Hlavního nádraží ve 14:42 (R 893 Slovácký expres). Ve vlaku budou pro fanoušky Slavie vyčleněné vagony vlaku. Od nádraží se půjde na stadion pěšky.

Zpět po zápase by měly být přistaveny busy, které fanoušky odvezou na nádraží, tak aby stihli vlak ve 21:14 (R 640 Hukvaldy). Příjezd do Prahy ve 23:54 hodin.

Vstupenka

Lístek na utkání do sektoru hostů stojí 300 Kč na krytou a 250 Kč na nekrytou. Prodej probíhá online na webu Ticketportal. Kupujte vstupenky do sektoru O a při nákupu se přihlašte a zadejte kód "skslavia". Pokud se vstupenky nevyprodají, budou v prodeji i na místě.

Pro členy Fanklubu vstupenka za polovic

Slavia bude potřebovat naplno bodovat a k tomu mohou pomoci i fanoušci, včetně členů Fanklubu, pro které jsme připravili akci „VSTUPENKA ZA POLOVIC“.  Každý člen Fanklubu, který předloží vstupenku ze zápasu Olomouc – Slavia, získá příspěvek ve výši 50% z ceny lístku.

Podmínkou proplacení příspěvku je mít aktivní členství na sezonu 2022/23 a předložit platnou vstupenku ze zápasu v termínu do 1.11.2022, a to buď osobně v sekretariátu nebo kopii zaslat na email sekretariat@slavista.cz. Příspěvek je možné získat na jedno členství a jednu vstupenku, tj. 1 člen = 1 vstupenka = 1 příspěvek!  

 

Souhrnné informace k zápasu najdete na webu Slavie Informace pro fanoušky do Olomouce. 

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem

Sledujte další zprávy