01. 06. 2024

Staň se hrdým členem Fanklubu!

Sezona 2023/24 skončila minulý týden a pro nás již začíná nová sezona 2024/25, a to v pondělí 3. června, kdy spouštíme přihlašování do Fanklubu.

Informace, na které se nás často ptáte, nebo které jsou pro přihlášení či platbu členství důležité, vám přinášíme v bodovém souhrnu.

 

OTÁZKY A ODPOVĚDI

PROSÍME, NEŽ SE PŘIHLÁSÍTE, BUDETE REGISTROVAT NEBO POSÍLAT PLATBU ZA ČLENSTVÍ, PŘEČTĚTE SI DŮKLADNĚ UVEDENÉ INFORMACE!!

TAKÉ DŮRAZNĚ PROSÍME, NEPIŠTE A NEVOLEJTE NA SEKRETARIÁT ODBORU PŘÁTEL STRAN KÓDŮ TICKETPORTAL – přečtěte si odpovědi na otázky stran kódu TP pod body č. 9, 10 a 11!!!

 1. Jak se mohu stát členem Fanklubu?
  Členem Fanklubu se stanete po registraci a zaplacení členského příspěvku na sezonu 2024/25.

 2. Musím se znovu registrovat do Fanklubu, když už jsem byl/a členem v minulé sezoně, či někdy v minulosti?
  NE, nemusíte! Stačí, když se přihlásíte do svého uživatelského profilu a systém vám rovnou nabídne variantu členství podle vašeho věku.
  Pokud jste byl/a členem v minulosti, nedělejte novou registraci (!),  přicházíte o návaznost a tím i výhody plynoucí z délky členství, např. přednostní vstupenky na exponované zápasy.

 3. Jak se přihlásím do svého uživatelského profilu, když si nepamatuji/neznám přihlašovací údaje?
  Pokud jste si přihlašovací údaje doposud nezměnil/a, platí základní nastavení
  login = členské číslo (ID)
  heslo = FKprijmeni (všechna písmena příjmení malá a bez diakritiky)
  Pokud si nepamatujete heslo, můžete si jej znovu vygenerovat.
  Pokud si nepamatujete ani členské číslo, napište na e-mail sekretariat@slavista.cz a my vám údaje resetujeme, resp. s přihlášením pomůžeme.

 4. Kolik členství ve Fanklubu stojí?
  Základní členství stojí 350 Kč a snížené pro děti a mládež do 18 let, studenty do 26 let, seniory a ZTP či ZTP/P stojí 150 Kč na sezonu.

 5. Jak získám snížené členství pro studenty do 26 let nebo ZTP či ZTP/P?
  Pro získání sníženého členství je nutné zaslat na e-mail sekretariat@slavista.cz platné potvrzení o studiu nebo průkaz ZTP či ZTP/P.

 6. Mohu poslat členský příspěvek na bankovní účet a jako VS zadat moje členské číslo?
  NE, rozhodně ne! Platba se nám nespáruje automaticky, musíme ji dohledávat ručně a celý proces dokončení členství se zpozdí!
  Doporučujeme platit členství online prostřednictvím webu – platba se spáruje prakticky okamžitě a jste tak členem.

 7. Jak dlouho členství platí?
  Členství ve Fanklubu NENÍ na kalendářní rok (!), ale je na příslušnou fotbalovou sezonu od června stávajícího roku do května následujícího roku, tj. letošní sezona od 3. 6. 2024 do 30. 5. 2025.

 8. Jak získám členskou slevu na permanentní nebo jednorázovou vstupenku Slavie?
  K zakoupení permanentní nebo jednorázové vstupenky na Slavii se slevou člena Fanklubu musíte mít KÓD TICKETPORTALU.


 9. Co je KÓD TICKETPORTALU a jak ho získám?
  Kód Ticketportalu není členské číslo! Jde o unikátní osmimístný kód platný vždy jen na jednu, právě probíhající sezonu. Kód získá automaticky každý člen Fankubu s platným členstvím prostřednictvím Portálu Přátel Slavie, viz
  Jak získat slevový kód Ticketportalu.


 10. Právě jsem se stal členem Fanklubu, mohu se přihlásit do Portálu přátel Slavie a vygenerovat KÓD TICKETPORTALU?
  NE, musíte počkat, až se vaše data nahrají na Portál Přátel Slavie. Data jsou posílána do portálu automaticky obvykle každých 24 hodin (cca o půlnoci daného dne). Zda jsou již vaše data nahrána, uvidíte ve svém uživatelském profilu.

  Pokud se do portálu přihlásíte dříve, než budou data nahrána, uvidíte jen prázdný profil, neboť portál vaše data neeviduje, nemohl je tedy spárovat a vygenerovat kód.

 11. Musím se do Portálu přátel Slavie znovu registrovat, když už jsem se registroval/a v minulosti?
  NE, nemusíte! Pokud jste se na portál registroval/a již v předchozích sezonách, nemusíte se znovu registrovat, stačí se pouze opětovně přihlásit do svého účtu https://portal.odborpratel.cz/login.


 12. Jak získám členskou kartičku Fanklubu?
  Pokud chcete členskou kartičku, je nutné zaškrtnout příslušnou volbu buď hned při registraci do Fanklubu (v registračním formuláři) nebo ve vašem uživatelském profilu. Jinak vaše předchozí nastavení kartičky zůstává stejné jako v minulé sezoně.

 13. Kdy obdržím členskou kartičku?
  Předpokládáme, že během léta se nám podaří zprovoznit vlastní tiskárnu na členské kartičky, čímž výrazně zkrátíme a zjednodušíme proces výroby a distribuce. V případě, že přijdete osobně, budeme vám jí moci vyrobit obratem – na počkání.Při zaslání na adresu předpokládáme, že kartičku obdržíte cca do týdne v závislosti na rychlosti dopravy vybrané zasilatelské služby.

 14. K čemu je členská kartička Fanklubu?
  Členskou kartičku využijete u partnerů Fanklubu, kdy po jejím předložení získáte příslušnou slevu na zboží či službu. Seznam partnerů a výhod najdete na našem webu, viz Výhody členství.

 15. Nenašel jsem odpověď na moji otázku.
  Napište nám na e-mail sekretariat@slavista.cz a rádi vám pomůžeme.

Váš Fanklub

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem