04. 07. 2021

Aktuality z Fanklubu

Na úvod sezony  2021/22 přinášíme souhrn informací Fanklubu.

Sekretariát

Jak jsme vás již dříve informovali, sekretariát Fanklubu se přestěhoval ze stadionu Eden do budový bývalého hotelu Slavia, zde. Součástí stěhování je i změna telefonního čísla, nově můžete sekretariát kontaktovat na čísle 773 473 622.

Otevírací doba sekretariátu zůstává beze změn, a to pondělí 15-18 hod. a úterý 9-12 hod. V prvním červencovém týdnu, kdy je v pondělí a úterý státní svátky, bude otevřeno výjimečně ve středu 7.7. 12-18 hod. a ve čtvrtek 8.7. 9-12 hod.

 

Členství ve Fanklubu

Obnova členství, nebo registrace nových členů je možná již od středy 30.6., zde. Postup jak se stát členem zůstává stejný jako v minulé sezoně a vše můžete realizovat z pohodlí domova. Podrobný postup najdete v samostatném článku Jak se stát členem.

 

Objednávka permanentky pro členy Fanklubu

Stejně jako v minulých sezonách i letos nabízí Fanklub možnost objednávky permanentky prostřednictvím sekretariátu Objednávka permanentky Slavie pro členy Fanklubu. Postup je opět prakticky stejný, avšak se dvěma změnami. Jednak, permanentka je nepřenosná a na permanentce je musí být uvedeno jméno konkrétní osoby. Druhá změna, která s tím souvisí, je nutnost při objednávce přes Fanklub zaslat kopii osobního dokladu. Obě tyto změny jsou dány podmínkami prodeje stanovenými Slavií Informace k prodeji permanentních vstupenek na sezonu 2021/2022.

 

Portál Slavia – slevový kód Ticketportal

Členství ve Fanklubu – přihlášení do Portalu Slavia – vygenerování kódu Ticketportal – nákup permanentky Slavia. Toto je správný postup jak získat permanentku se slevou člena Fanklubu, který je tedy opět stejný jako loni, Slevový kód pro nákup permanentky Slavie. Data členů Fanklubu jsou odesílány do Portálu v periodě 24-48 hodin, tzn. od platby a aktivace členství Fanklubu k přihlášení do portálu a vygenerování slevového kódu je nutné počítat s uvedenou prodlevou.

Staň se členem fanklubu a užívej si všechny naše výhody

Staň se členem